İç ve dış mekan ayrımı olmadan hayatın her aşamasında, görüntü ve ses sistemlerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Audio & Video sistemleri olarak adlandırılan ses ve görüntü sistemleri firmamız tarafından tüm kullanım alanlarına profesyonel olarak kurulmaktadır. Kullanım alanlarına göre ses ve görüntü ekipmanlarını kullanarak, otomasyon donanımlarını, bilgisayar yazılımlarını bir araya getiriyor, kullanıcının bir merkezden tüm ses sistemini kontrol etmesini sağlıyoruz. Ses sistemlerinin tek kumandadan ayarlanması, istenilen komutların verilerek sistemin kullanılması sağlanabilmektedir.

Bir organizasyondaki gösteriden haz alabilmek için ses ve görüntü kalitesinin yüksek olması önemlidir. Kalitenin yakalanabilmesi için kullanılan tüm ekipmanların kaliteli olması ve uzman ekipler tarafından sistemin doğru kurulması gerekiyor. Firmamız, müşterilerine seçenekler sunarken, ihtiyaç duyulan sistem özelliklerine göre geniş ürün seçenekleri sunmaktadır. Sistem projelendirmesi ve kurulum işlemleri teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. İşletmelerde verilen hizmetlere ya da yapılacak organizasyon ön çalışmalarında, teknik altyapıyı oluştururken, ses, görüntü ve ışık sistemlerinin doğru belirlenmesi ve oluşturulması gerekiyor.

Görüntü kalitesinin, seyir zevkini artıracağı, dinlenebilir bir sesin müzik keyfini artırabileceği hesaplanmalıdır. Teknik ekiplerimiz, kurulum yapılacak olan bina ve alanın yapısına göre tüm gereksinimleri belirlemekte ve tasarım çalışmalarına başlamaktadır.

Ses Ve Görüntü Sistemleri Kurulum Alanları

Profesyonel hizmetlerimiz ile müşterilerimize kesintisiz destek hizmetleri sunuyoruz. Binalarda sürekli kullanım ya da geçici süreliğine ses sistemlerine ihtiyaçlar duyulabilmektedir. Ses ve görüntü sistemleri kurulum alanları, etkinlik türüne ve verilmek istenen hizmetin amacına göre değişmektedir. Kurulum yaptığımız alanlar arasında şunları sıralıyoruz.

 • Tiyatro salonları,
 • Kongre ve konferans salonları,
 • Toplantı salonları,
 • Çok amaçlı salonlar,
 • Kriz merkezleri,
 • Bina anons ve seslendirme bölümleri,
 • Oteller,
 • Üniversiteler,
 • Hastaneler
 • Kullanım amacına göre sadece ses sitemi ya da görüntü sistemi ile birlikte kurulumlar yapıyoruz. Konferans ve toplantı salonu türü yerlerde, müşterilere, hem sesli hem de görüntülü sunumlar yapıldığı için müşterilerimizin taleplerine göre sistem kurulumlarını hemen yapıyoruz. Ses ve görüntü ekipmanlarını bir otomasyon üzerinde birleştiriyor ve sistemin tek merkezden yönetilmesini sağlıyoruz. Bunları yaparken, ışık sistemleri konusunda da destek veriyor ve tüm sistemleri entegreli olarak güvenilir bir şekilde kuruyoruz.

  Profesyonel Ses Sistemi Nasıl Kurulur?

  Kaliteli ses sistemleri kurulumları yapabilmek için firmamız, öncelikle, kurulum yapılacak olan mekan ve alanların durumunu incelemekte ve keşif yapmaktadır. Tüm değerlendirmeler, uzmanlarımız tarafından yapılmakta ve kapalı mekanlarda ses akustik altyapısını oluşturmaktadır. Ses akustik altyapı oluşturulduğunda, istenilen ses kalitesini yakalamak daha kolay olacaktır.

  Sistemin kurulumu için gerekli altyapıyı oluşturduktan sonra ihtiyaç duyulan ekipmanların türleri belirlenmektedir. Kullandığımız ekipmanlar, mikrofon, hoparlör, ses sistemi, görüntü için istenilen büyüklükte monitör ve diğer ekipmanlardan oluşuyor. Kurulum için hazırlanan planlamanın eksiksiz olması ve hayata geçirilmiş olması önemlidir. Hazırlamış olduğumuz proje ile ses ve görüntü kirliliğinin oluşmamasına özen gösteriyor, ses yankılanması yapacak engelleri ortadan kaldırıyoruz. Konferans salonu, toplantı salonu gibi yerler kapalı mekanlar olduğu için başarılı bir ses sistemi kurulumu için her zaman uzman desteği alınmalıdır.

  Firmamız, alanında uzman teknik personelleri ile yer analizinden, kurulum aşamasına kadar tüm işlemleri en iyi şekilde yapmaktadır. Bilgilendirme, toplantı ve eğitim gibi yüksek verimlilik istenen durumlar için hem ses hem de görüntü kalitesinin yüksek olması gerekiyor. İyi bir sistemin kurulabilmesi için seçilen malzemelerin kaliteli ve sorunsuz olması çok önemlidir. Görüntü kalitesinin yüksek olabilmesi için ışıklandırma sisteminin de doğru belirlenmiş ve en iyi şekilde ayarlanmış olması gerekiyor. Firmamız, tüm işlem aşamalarını proje bazlı olarak başarıyla yapmaktadır.